Podrobný popis Cassiopeia

Osobní informační manažer

Vedle nabídky šikovných funkcí Kalendáře, Kontaktů, Úkolů a Poznámek Vám Cassiopeia BE-300 nabízí synchronizaci dat s Microsoft Outlook 97/98/2000. Pro lepší použitelnost používá přístroj barevný displej.
 


 
Kontakty

Snadno použitelný klikací systém poskytuje výkonné vedení adres, telefonních čísel, e-mailových adres atd.
 
Kalendář

Displej událostí a zobrazení termínů za měsíce, týdny nebo dny podporuje výkonné organizování Va¹eho cenného času.
 

Synchronizace s daty na Va¹em PC

Jednoduše vložíte Váš osobní manažer do USB kolébky pro okamžitou synchronizaci dat mezi Microsoft Outlook 97/98/2000 na Vašem stolním počítači a CASSIOPEIA softwarem přes vysokorychlostní datový přenos.


 
E-mail

Můžete synchronizovat a stahovat Vaše e-mailové právy, které si můžete vzít sebou na obchodní jednání. Pokud používáte Bluetooth nebo bezdrátové připojení, můžete si užít bezdrátové e-mailové komunikace. Můžete samozřejmě použít i klasický CF nebo GSM CF modem. (Modemy ani karty nejsou součástí příslušenství přístroje)
  

Prohlížení dat z Microsoft Excel / Word / Power Point

Pomocí přiloženého programu Quick View Plus, můžete svým kapesním manažerem prohlížet dokumenty Microsoft Excel, Word, Power Point. Stačí přenést data z Vašeho PC do kapesního manažera a máte okamžitý přístup ke svým dokumentům kdykoliv a kdekoliv.

Excel
Word
Power Point


 

Internetový prohlí¾eè

Pokud synchronizujete se svým PC, můžete si stáhnout své oblíbené Internetové adresy a prohlížet si je, kdykoliv se Vám zachce.

Prohlížeč obrázků

S přiloženým programem Photo Viewer si můžete na svém osobním manažeru prohlížet Vaše obrázky. Pokud používáte CF digitální kameru, můžete snímky také pořídit. Podporované formáty jsou JPEG, BMP, GIF a PNG.

 

Přehled ovládacích prvků:
 

 

Datum poslední aktualizace této stránky: 04.10.2002 21:57:29
 
Stránky věnované kapesním managerům a bastlení ©Roman Lukša 2002. info@ha.cz +420-776-206200 (Stránky jsou určeny pro studijní účely. Veškeré informace jsou bez záruk !!!) POKUD NEMÁTE VLEVO NAVIGAČNÍ LIŠTU NAKLIKNĚTE PROSÍM TENTO ODKAZ.