Vítám Vás na stránkách Cassiopeia ručních počítačů s operačním systémem Windows CE. Stránky jsou především věnovány počítači :

a jim podobným....

Obchodní informace v kapse...
Kapesní manažer BE-300 založený na operačním systému WINDOWS CE
je silný obchodní partner přinášející
CompactFlash Card Slot pro zlepšení kvality a produktivity práce.


Některé www jsou velmi dlouhé mějte prosím strpení při načítání, některých stránek. Děkuji...

Tyto www jsou neziskové, nekomerční a NEOFICIÁLNÍ !!! Jakékoliv informace uvedené na stránkách ručních počítačů jsou pro studijní účely. Praktickým využitím některých popisů, schémat i návodů, můžete porušit platné zákony, předpisy, nařízení a v nejhorším případě se můžete vystavit i trestnímu postihu. V případě, že i přes veškerá výše uvedená upozornění použijete a nebo využijete některý z návodů či popisů jsou veškerá rizika na Vaší straně!!! Neručíme za informace zde uvedené. Prohlašuji, že nemám žádné komerční aktivity v oblasti kapesních manažerů. Vyjadřuji zde pouze své názory a některé informace, které se s Vaším názorem nemusí ztotožnit !!!
 

Datum poslední aktualizace této stránky: 04.10.2002 21:37:03
 
Stránky věnované kapesním managerům a bastlení ©Roman Lukša 2002. info@ha.cz +420-776-206200 (Stránky jsou určeny pro studijní účely. Veškeré informace jsou bez záruk !!!) POKUD NEMÁTE VLEVO NAVIGAČNÍ LIŠTU NAKLIKNĚTE PROSÍM TENTO ODKAZ.